ПРО КОМПАНІЮ

«UVENTA INVEST»

Це молода компанія, що з’явилась лише декілька років тому, але вже встигла як ніяка інша, зарекомендувати себе надійним партнером, що є найкомпетентнішим в питаннях експорту сільськогосподарської продукції, в числі чого не лише зернові культури, але й нішеві.

Центральний офіс нашої компанії знаходиться в столиці України, Києві, в якому працює для Вас команда найкомпетентніших, найдосвідченіших та найкращих спеціалістів в Україні, які мають багаторічний досвід роботи на міжнародному рівні.

Тому при співпраці з нами, Ви зможете отримати в будь який момент необхідну консультативну інформацію від наших спеціалістів та необхідну партнерську підтримку.

Компанія «UVENTA INVEST» - пропонує найзручніший, найшвидший та найвигідніший спосіб співпраці, який ми розробили для вашої зручності та впевненості в нашій компетенції.

Пункти прийому продукції знаходяться в більшості міст нашої країни, після чого вона потрапляє до нас й проходить очищення, відбір та пакується на наших підприємствах, а потім доставляється за допомогою зерновозів, яких більше 1000 працюючих в постійному

ЛОГІСТИКА

КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ПАРТНЕРСЬКА ПІДТРИМКА НА ВСІХ КРОКАХ СПІВПРАЦІ
ВАША ПРОДУКЦІЯ ОЧИЩУЄТЬСЯ ТА УПАКОВУЄТЬСЯ НА НАШИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
ПУНКТИ ПРИЙОМУ ПРОДУКЦІЇ ЗНАХОДЯТЬСЯ В БІЛЬШОСТІ МІСТ УКРАЇНИ
БІЛЬШЕ 1000 ЗЕРНОВОЗІВ ДОСТАВЛЯЮТЬ ПРОДУКЦІЮ ДО ПУНКТІВ ПРИЗНАЧЕННЯ

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Виникли буд-які запитання? Не зволікайте, не витрачайте свого часу. Наші спеціалісти нададуть вам вичерпну інформацію щодо можливої співпраці з нами. Використовуйте вказані контакти або скорістайтесь формою зворотнього зв’язку.

КОНТАКТИ

м. Київ, вул. Гайдара, 50 - Б
+38 (044)  232 17 85
+38 (067) 235 21 42
e-mail: office@yuventa-invest.com

НАПИШІТЬ НАМ

Ім'я
Invalid Input

Номер телефону
Невірне введення

E-mail
Invalid Input

Повідомлення
Invalid Input

© "Ювента Інвест" 2016
yuventa-invest.com

Оберіть мову сайту: